Equips

El  cos tècnic

Director Tècnic

Toni Alemany

Coordinador Equips Línia A

Rafa Ruíz

 

Coordinadors Equips Infantils

Alex Pérez / Joshua Pérez

 

Coordinador Cadets / Juvenils

Toni Alemany

 

Coordinador Sèniors

Toni Alemany

 

Preparador Físic

Jordi Padró

 

Fisioterapeuta

Albert Oliete

Entrenadors

Sam Asensio

Cristofer Cornejo

Lluc Forn

Edurne Garmendia

Muriel Guasch

Luciano Martín

Victor Navarro

Joshua Pérez

Alex Pérez

Idoia Piñol

Juan Manuel Sánchez

Maria Señé

Laura Sesé

 

Psicòleg Esportiu

Albert Casorrán

Els  Equips

INFANTIL 1A

1-Infantil 1º

INFANTIL NEGRE

2-Infantil Negre

INFANTIL VERMELL

3-Infantil vermell

INFANTIL C

4-Infantil C

INFANTIL U

5-Infantil U

INFANTIL G

6-Infantil G

INFANTIL A

7-Infantil A

INFANTIL T

8-Infantil T

CADET 1A

1-Cadet 1º

CADET NEGRE

2-Cadet Negre

CADET VERMELL

3-Cadet Vermell

CADET PLATA

4-Cadet Plata

CADET BRONZE

5-Cadet Bronze

JUVENIL 1A

1-Juvenil 1º

JUVENIL NEGRE

2-Juvenil Negre

JUVENIL VERMELL

3-Juvenil Vermell

JUVENIL PLATA

4-Juvenil Plata

JUVENIL BRONZE

Juvenil-Bronze

SENIOR 1A NACIONAL

1-Senior 1º Nacional

SENIOR 1A CATALANA

2-Senior 1ª Catalana

SENIOR 3A CATALANA

senior3catalanacvsc2

SENIOR SUPERLLIGA

superlliga

VETERANS

veterans-cvsc

MASTERS

Masters_cvsc

Horaris i Pistes d’entrenament

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil 1ª
18:00 - 19:45
Valldoreix
Infantil 1ª
18:00 - 19:45
Valldoreix
Infantil 1ª
18:00 - 19:15
Valldoreix
19:00 - 20:00

Dilluns

  • Infantil 1ª
    18:00 - 19:45

Dimecres

  • Infantil 1ª
    18:00 - 19:45

Divendres

  • Infantil 1ª
    18:00 - 19:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil Negre
18:00 - 19:30
Valldoreix
Infantil Negre
18:30 - 20:00
Floresta
19:00 - 20:00
Infantil Negre
19:30 - 21:00
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Infantil Negre
    19:30 - 21:00

Dimecres

  • Infantil Negre
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Infantil Negre
    18:30 - 20:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil Vermell
17:45 - 19:30
Valldoreix
18:00 - 19:00
Infantil Vermell
18:00 - 19:30
Floresta
Infantil Vermell
18:00 - 19:15
Valldoreix
19:00 - 20:00

Dilluns

  • Infantil Vermell
    17:45 - 19:30

Dimarts

  • Infantil Vermell
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Infantil Vermell
    18:00 - 19:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil C
17:30 - 19:00
PAV3
Infantil C
17:00 - 18:30
Guinardera
18:00 - 19:00
Infantil C
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00

Dimarts

  • Infantil C
    18:00 - 19:30

Dimecres

  • Infantil C
    17:30 - 19:00

Divendres

  • Infantil C
    17:00 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil U
18:45 - 20:15
Floresta
Infantil U
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Infantil U
19:15 - 20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Infantil U
    18:45 - 20:15

Dimecres

  • Infantil U
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Infantil U
    19:15 - 20:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil G
17:45 - 19:15
Valldoreix
Infantil G
17:30 - 19:00
PAV3
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Infantil G
19:30 - 21:00
Guinardera
20:00 - 21:00

Dimarts

  • Infantil G
    17:45 - 19:15

Dimecres

  • Infantil G
    17:30 - 19:00

Divendres

  • Infantil G
    19:30 - 21:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil A
18:15 - 19:45
Guinardera
19:00 - 20:00
Infantil A
19:30 - 21:00
Valldoreix
Infantil A
19:15 - 20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dimarts

  • Infantil A
    19:30 - 21:00

Dijous

  • Infantil A
    19:15 - 20:45

Divendres

  • Infantil A
    18:15 - 19:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil T
17:00 - 18:30
Floresta
18:00 - 19:00
Infantil T
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Infantil T
19:15 - 20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Infantil T
    18:00 - 19:30

Dimarts

  • Infantil T
    19:15 - 20:45

Divendres

  • Infantil T
    17:00 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Cadet 1ª
19:30 - 21:00
Valldoreix
Cadet 1ª
19:30 - 21:00
Valldoreix
Cadet 1ª
19:15-20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Cadet 1ª
    19:30 - 21:00

Dimecres

  • Cadet 1ª
    19:30 - 21:00

Divendres

  • Cadet 1ª
    19:15 - 20:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Cadet Negre
17:45 - 19:00
Floresta
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cadet Negre
19:45 - 21:30
Floresta
Cadet Negre
19:30 - 21:00
Valldoreix
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00

Dilluns

  • Cadet Negre
    19:45 - 21:30

Dimecres

  • Cadet Negre
    19:30 - 21:00

Dijous

  • Cadet Negre
    17:45 - 19:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Cadet Vermell
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Cadet Vermell
19:30 - 21:00
Valldoreix
20:00 - 21:00
Cadet Vermell
20:00 - 21:30
Floresta
21:00 - 22:00

Dimarts

  • Cadet Vermell
    19:30 - 21:00

Dijous

  • Cadet Vermell
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Cadet Vermell
    20:00 - 21:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Cadet Plata
17:30 - 19:15
Guinardera
Cadet Plata
17:45 - 19:15
Floresta
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cadet Plata
19:30 - 21:00
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Cadet Plata
    17:30 - 19:15

Dimecres

  • Cadet Plata
    17:45 - 19:15

Dijous

  • Cadet Plata
    19:30 - 21:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Cadet Bronze
18:00 - 19:45
CAR
Cadet Bronze
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Cadet Bronze
20:45 - 22:00
Valldoreix
21:00 - 22:00

Dilluns

  • Cadet Bronze
    18:00 - 19:45

Dijous

  • Cadet Bronze
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Cadet Bronze
    20:45 - 22:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Juvenil 1ª
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
21:00 - 22:00
Juvenil 1ª
21:00 - 22:30
Valldoreix
Juvenil 1ª
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Juvenil 1ª
    21:00 - 22:30

Dimecres

  • Juvenil 1ª
    21:00 - 22:30

Divendres

  • Juvenil 1ª
    18:00 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Juvenil Negre
19:00 - 20:15
Floresta
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Juvenil Negre
21:30 - 23:00
Floresta
Juvenil Negre
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Juvenil Negre
    21:30 - 23:00

Dimecres

  • Juvenil Negre
    21:00 - 22:30

Dijous

  • Juvenil Negre
    19:00 - 20:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Juvenil Vermell
19:30 - 21:00
Valldoreix
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Juvenil Vermell
21:00 - 22:30
Valldoreix
Juvenil Vermell
21:30 - 23:00
Floresta
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Juvenil Vermell
    21:00 - 22:30

Dijous

  • Juvenil Vermell
    19:30 - 21:00

Divendres

  • Juvenil Vermell
    21:30 - 23:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Juvenil Plata
19:15 - 21:00
Guinardera
Juvenil Plata
19:15 - 20:30
Floresta
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Juvenil Plata
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Juvenil Plata
    19:15 - 21:00

Dimecres

  • Juvenil Plata
    19:15 - 20:30

Dijous

  • Juvenil Plata
    21:00 - 22:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
20:00 - 21:00
Juvenil Bronze
20:15 - 21:45
Floresta
Juvenil Bronze
20:45 - 22:00
Valldoreix
21:00 - 22:00
Juvenil Bronze
21:00 - 23:00
Floresta
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Juvenil Bronze
    21:00 - 23:00

Dimecres

  • Juvenil Bronze
    20:15 - 21:45

Divendres

  • Juvenil Bronze
    20:45 - 22:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
20:00 - 21:00
Senior 1ª Nacional
20:30 - 22:00
Valldoreix
21:00 - 22:00
Senior 1ª Nacional
21:00 - 22:30
Valldoreix
Senior 1ª Nacional
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Senior 1ª Nacional
    21:00 - 22:30

Dijous

  • Senior 1ª Nacional
    21:00 - 22:30

Divendres

  • Senior 1ª Nacional
    20:30 - 22:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Senior 1ª Catalana
19:30-21:00
Floresta
Senior 1ª Catalana
19:00-20:30
Valldoreix
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Senior 1ª Catalana
21:30 - 23:00
Floresta
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Senior 1ª Catalana
    19:30 - 21:00

Dijous

  • Senior 1ª Catalana
    21:30 - 23:00

Divendres

  • Senior 1ª Catalana
    19:00 - 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
20:00 - 21:00
Senior 3ª Catalana
20:15 - 21:45
Floresta
21:00 - 22:00
Senior 3ª Catalana
21:00 - 22:30
Valldoreix
Senior 3ª Catalana
21:45 - 23:15
Floresta
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00

Dilluns

  • Senior 3ª Catalana
    21:00 - 22:30

Dimecres

  • Senior 3ª Catalana
    21:45 - 23:15

Dijous

  • Senior 3ª Catalana
    20:15 - 21:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
16:00 - 17:00
Superlliga
16:30 - 18:00
Valldoreix
17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Superlliga
19:45 - 21:45
Valldoreix
Superlliga
19:45 - 22:30
Valldoreix
20:00 - 21:00
Superlliga
20:45 - 22:30
Valldoreix
Superlliga
20:45 - 22:30
Valldoreix
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Superlliga
    19:45 - 21:45

Dimarts

  • Superlliga
    20:45 - 22:30

Dimecres

  • Superlliga
    19:45 - 22:30

Dijous

  • Superlliga
    20:45 - 22:30

Divendres

  • Superlliga
    16:30 - 18:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
22:00 - 23:00
Veterans
22:30 - 00:00
Valldoreix

Dijous

  • Veterans
    22:30 - 00:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
21:00 - 22:00
Masters
21:30 - 23:00
Joan Maragall
22:00 - 23:00

Divendres

  • Masters
    21:30 - 23:00
No events available!

Instal·lacions

Degut a les dimensions actuals del club, amb 24 equips, utilitzem diverses instal·lacions esportives dins el municipi de Sant Cugat.

La seu social del club es troba al Pavelló Municipal de Valldoreix, que compta amb tres pistes, que es poden convertir en una pista central en els partits que així ho requereixen; vestidors, lloc per a material, despatx pel fisioterapeuta i un petit despatx per al cos tècnic, comprenen el conjunt d’instal·lacions físiques. És a Valldoreix on es desenvolupa sempre la competició, compartint altres espais per a les sessions d’entrenament setmanals:

Pavelló Valldoreix

C/Brollador, 3

08197 Valldoreix

Sant Cugat del Vallès (Barcelona)

Pavelló Valldoreix

Pavelló ZEM La Guinardera

Av. De la Guinardera

08174 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

Pavelló ZEM La Guinardera

Pavelló ZEM Rambla del Celler

Rambla del Celler, s/n

08172 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

Pavelló ZEM Rambla del Celler

Escola La Floresta

Camí de Can Pagan, s/n

08198 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

Escola La Floresta

CAR

Av. Alcalde Barnils, 3-5

08174 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

CAR

Inscripcions

Vòlei Federat

Les inscripcions per a la temporada següent s’obren cap al mes de maig per a que totes les jugadores que ja formen part del club i volen continuar, renovin la seva inscripció complimentant el formulari que s’habilitarà.

 

L’accés de noves jugadores en categoria infantil també requereix inscripció que es formalitzarà quan siguin avisades des del Club.

 

Per accedir al club noves jugadores d’altres categories no podran fer directament inscripció sinó que hauran de remetre un correu a:

 

administracio@cvsantcugat.com

 

acreditant el seu interès per entrar al club i exposant la seva experiència prèvia de voleibol. Des del Club es valorarà la seva petició i, si escau, la necessitat de realitzar una prova.

Vòlei Escolar

A través de l’Oficina Municipal d’Esports per a Tothom (OMET) de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, el Club Voleibol Sant Cugat col·labora en un programa de difusió del voleibol en edat escolar en totes les escoles de la ciutat, dirigida a aconseguir una correcta formació i pràctica esportiva en funció de l’edat. Aquests equips benjamins i alevins participen en els jocs escolars del Vallès. El Club aporta bona part d’aquests monitors i també el Coordinador de tot el vòlei escolar (per la temporada 2018-19 és en Joshua Pérez).

 

Alhora, i per aquelles escoles que no disposen de prou nombre per a fer un equip, el Club disposa de diversos equips anomenats “Centre Obert”, que d’igual manera que les escoles, s’inscriuen i competeixen en la lliga escolar. Enguany disposem de 4 equips de Centre Obert.

 

Les convocatòries per a la incorporació de noves jugadores als equips de Centre Obert són obertes a tots aquells alumnes que vulguin fer voleibol i que a la seva escola no tinguin equip o jugadores que estiguin escolaritzades fora de Sant Cugat.

Equips Centre Obert

Els entrenaments s’iniciaran a principis d’octubre de 2018 i finalitzaran a mitjans de juny de 2019.

 

Hi ha definides dues seus, anomenades una a Sant Cugat ZEM Rambla Celler (Pav III) / Gimnàs Escola Joan Maragall (nucli urbà de Sant Cugat) i l’altra al Pavelló de Voleibol de Valldoreix amb els següents horaris:

ZEM Rambla Celler (Pav III) / Escola Joan Maragall 3r i 4t (Benjamí) i 5è i 6è (Aleví): Dimecres (Pav III) de 17’30 a 19h i divendres (gimnàs Joan Maragall) de 18 a 19’30h.

Pavelló de Voleibol de Valldoreix 3r i 4t (Benjamí) i 5è i 6è (Aleví) 
Dimarts i dijous – de 18 a 19’30h.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies