Equips

El  cos tècnic

Director Tècnic

Toni Alemany

Coordinador Equips Línia A

Rafa Ruíz

 

Coordinadors Equips Infantils

Alex Pérez / Joshua Pérez

 

Coordinador Cadets / Juvenils

Toni Alemany

 

Coordinador Sèniors

Toni Alemany

 

Preparador Físic

Jordi Padró

 

Fisioterapeuta

Albert Oliete

Entrenadors

Sam Asensio

Cristofer Cornejo

Lluc Forn

Edurne Garmendia

Muriel Guasch

Luciano Martín

Victor Navarro

Joshua Pérez

Alex Pérez

Idoia Piñol

Juan Manuel Sánchez

Maria Señé

Laura Sesé

 

Psicòleg Esportiu

Albert Casorrán

Els  Equips

INFANTIL 1A

gnerico

INFANTIL NEGRE

gnerico

INFANTIL VERMELL

gnerico

INFANTIL C

gnerico

INFANTIL U

gnerico

INFANTIL G

gnerico

INFANTIL A

gnerico

INFANTIL T

gnerico

CADET 1A

gnerico

CADET NEGRE

gnerico

CADET VERMELL

gnerico

CADET PLATA

gnerico

CADET BRONZE

gnerico

JUVENIL 1A

gnerico

JUVENIL NEGRE

gnerico

JUVENIL VERMELL

gnerico

JUVENIL PLATA

gnerico

JUVENIL BRONZE

gnerico

SENIOR 1A NACIONAL

gnerico

SENIOR 1A CATALANA

gnerico

SENIOR 3A CATALANA

gnerico

SENIOR SUPERLLIGA

gnerico

VETERANS

gnerico

MASTERS

gnerico

Horaris i Pistes d’entrenament

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil 1ª
17:45 - 19:45
Valldoreix
18:00 - 19:00
Infantil 1ª
18:00 - 19:45
Valldoreix
Infantil 1ª
18:00 - 19:15
Valldoreix
19:00 - 20:00

Dilluns

  • Infantil 1ª
    17:45 - 19:45

Dimecres

  • Infantil 1ª
    18:00 - 19:45

Divendres

  • Infantil 1ª
    18:00 - 19:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil Vermell
18:00 - 19:30
Valldoreix
Infantil Vermell
18:00 - 19:30
Valldoreix
Infantil Vermell
18:00 - 19:15
Valldoreix
19:00 - 20:00

Dilluns

  • Infantil Vermell
    18:00 - 19:30

Dimecres

  • Infantil Vermell
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Infantil Vermell
    18:00 - 19:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil Negre
18:30 - 20:00
Floresta
19:00 - 20:00
Infantil Negre
19:30 - 21:00
Valldoreix
Infantil Negre
19:15 - 20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Infantil Negre
    19:30 - 21:00

Dimarts

  • Infantil Negre
    19:15 - 20:45

Divendres

  • Infantil Negre
    18:30 - 20:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil C
17:45 - 19:00
Floresta
18:00 - 19:00
Infantil C
18:00 - 19:30
Floresta
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Infantil C
20:15 - 21:30
Floresta
21:00 - 22:00

Dilluns

  • Infantil C
    20:15 - 21:30

Dimarts

  • Infantil C
    18:00 - 19:30

Dijous

  • Infantil C
    17:45 - 19:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil U
17:30 - 19:00
PAV 3
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Infantil U
19:30 - 21:00
Valldoreix
Infantil U
19:45 - 21:00
Guinardera
20:00 - 21:00

Dimecres

  • Infantil U
    17:30 - 19:00

Dijous

  • Infantil U
    19:30 - 21:00

Divendres

  • Infantil U
    19:45 - 21:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil G
17:45 - 19:00
Floresta
18:00 - 19:00
Infantil G
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Infantil G
19:15 - 20:30
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dimarts

  • Infantil G
    18:00 - 19:30

Dimecres

  • Infantil G
    17:45 - 19:00

Divendres

  • Infantil G
    19:15 - 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Infantil A
18:45 - 20:15
Floresta
Infantil A
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Infantil A
19:00 - 20:15
Floresta
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Infantil A
    18:45 - 20:15

Dimecres

  • Infantil A
    18:00 - 19:30

Dijous

  • Infantil A
    19:00 - 20:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Infantil T
17:00 - 18:30
Floresta
18:00 - 19:00
Infantil T
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Infantil T
19:15 - 20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Infantil T
    18:00 - 19:30

Dijous

  • Infantil T
    19:15 - 20:45

Divendres

  • Infantil T
    17:00 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Cadet 1ª
19:30 - 21:00
Valldoreix
Cadet 1ª
19:30 - 21:00
Valldoreix
Cadet 1ª
19:15-20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Cadet 1ª
    19:30 - 21:00

Dimecres

  • Cadet 1ª
    19:30 - 21:00

Divendres

  • Cadet 1ª
    19:15 - 20:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Cadet Vermell
17:30 - 19:15
Guinardera
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cadet Vermell
19:30 - 21:00
Valldoreix
Cadet Vermell
19:30 - 20:45
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dilluns

  • Cadet Vermell
    17:30 - 19:15

Dijous

  • Cadet Vermell
    19:30 - 21:00

Divendres

  • Cadet Vermell
    19:30 - 20:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Cadet Negre
18:30 - 19:45
Guinardera
19:00 - 20:00
Cadet Negre
19:30 - 21:00
Valldoreix
Cadet Negre
19:30 - 21:00
Valldoreix
20:00 - 21:00

Dimarts

  • Cadet Negre
    19:30 - 21:00

Dimecres

  • Cadet Negre
    19:30 - 21:00

Divendres

  • Cadet Negre
    18:30 - 19:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Cadet Plata
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Cadet Plata
20:15 - 21:30
Floresta
Cadet Plata
20:00 - 21:15
Floresta
21:00 - 22:00

Dimarts

  • Cadet Plata
    18:00 - 19:30

Dimecres

  • Cadet Plata
    20:15 - 21:30

Divendres

  • Cadet Plata
    20:00 - 21:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Cadet Bronze
17:45 - 19:30
CAR
Cadet Bronze
17:30 - 19:00
PAV 3
18:00 - 19:00
Cadet Bronze
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00

Dilluns

  • Cadet Bronze
    17:45 - 19:30

Dimecres

  • Cadet Bronze
    17:30 - 19:00

Dijous

  • Cadet Bronze
    18:00 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Juvenil 1ª
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
21:00 - 22:00
Juvenil 1ª
21:00 - 22:30
Valldoreix
Juvenil 1ª
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Juvenil 1ª
    21:00 - 22:30

Dimecres

  • Juvenil 1ª
    21:00 - 22:30

Divendres

  • Juvenil 1ª
    18:00 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
18:00 - 19:00
Juvenil Vermell
18:00 - 19:30
Valldoreix
19:00 - 20:00
Juvenil Vermell
19:15 - 21:00
Guinardera
20:00 - 21:00
Juvenil Vermell
20:45 - 22:00
Valldoreix
21:00 - 22:00

Dilluns

  • Juvenil Vermell
    19:15 - 21:00

Dijous

  • Juvenil Vermell
    18:00 - 19:30

Divendres

  • Juvenil Vermell
    20:45 - 22:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
17:00 - 18:00
Juvenil Negre
17:00 - 18:30
Guinardera
18:00 - 19:00
21:00 - 22:00
Juvenil Negre
21:00 - 22:30
Valldoreix
Juvenil Negre
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Juvenil Negre
    21:00 - 22:30

Dimecres

  • Juvenil Negre
    21:00 - 22:30

Divendres

  • Juvenil Negre
    17:00 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Juvenil Plata
19:30 - 21:00
Valldoreix
Juvenil Plata
19:00 - 20:15
Floresta
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Juvenil Plata
21:15 - 22:30
Floresta
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Juvenil Plata
    19:30 - 21:00

Dimecres

  • Juvenil Plata
    19:00 - 20:15

Divendres

  • Juvenil Plata
    21:15 - 22:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
19:00 - 20:00
Juvenil Bronze
19:30 - 21:00
Floresta
20:00 - 21:00
Juvenil Bronze
20:15 - 21:30
Floresta
Juvenil Bronze
20:45 - 22:00
Valldoreix
21:00 - 22:00

Dimarts

  • Juvenil Bronze
    19:30 - 21:00

Dijous

  • Juvenil Bronze
    20:15 - 21:30

Divendres

  • Juvenil Bronze
    20:45 - 22:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
20:00 - 21:00
Senior B Nacional
20:30 - 22:00
Valldoreix
21:00 - 22:00
Senior B Nacional
21:00 - 22:30
Valldoreix
Senior B Nacional
21:00 - 22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dimarts

  • Senior B Nacional
    21:00 - 22:30

Dijous

  • Senior B Nacional
    21:00 - 22:30

Divendres

  • Senior B Nacional
    20:30 - 22:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
21:00 - 22:00
Senior 2ª Catalana
21:30-22:45
Floresta
Senior 2ª Catalana
21:30 - 22:45
Floresta
Senior 2ª Catalana
21:00-22:30
Valldoreix
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Senior 2ª Catalana
    21:30 - 22:45

Dimecres

  • Senior 2ª Catalana
    21:30 - 22:45

Dijous

  • Senior 2ª Catalana
    21:00 - 22:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
21:00 - 22:00
Senior 3ª Catalana
21:00 - 22:30
Valldoreix
Senior 3ª Catalana
21:00 - 22:30
Floresta
Senior 3ª Catalana
21:30 - 22:45
Floresta
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Senior 3ª Catalana
    21:00 - 22:30

Dimarts

  • Senior 3ª Catalana
    21:00 - 22:30

Dijous

  • Senior 3ª Catalana
    21:30 - 22:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
16:00 - 17:00
Superlliga
16:00 - 18:00
Valldoreix
17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Superlliga
19:45 - 22:00
Valldoreix
Superlliga
19:45 - 22:30
Valldoreix
20:00 - 21:00
Superlliga
20:45 - 22:30
Valldoreix
Superlliga
20:45 - 22:30
Valldoreix
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00

Dilluns

  • Superlliga
    19:45 - 22:00

Dimarts

  • Superlliga
    20:45 - 22:30

Dimecres

  • Superlliga
    19:45 - 22:30

Dijous

  • Superlliga
    20:45 - 22:30

Divendres

  • Superlliga
    16:00 - 18:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
22:00 - 23:00
Veterans
22:30 - 00:00
Valldoreix

Dijous

  • Veterans
    22:30 - 00:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
21:00 - 22:00
Masters
21:00 - 22:30
Joan Maragall
22:00 - 23:00
Masters
22:30 - 0:00
Valldoreix

Dijous

  • Masters
    22:30 - 00:00

Divendres

  • Masters
    21:00 - 22:30
No events available!

Instal·lacions

Degut a les dimensions actuals del club, amb 24 equips, utilitzem diverses instal·lacions esportives dins el municipi de Sant Cugat.

La seu social del club es troba al Pavelló Municipal de Valldoreix, que compta amb tres pistes, que es poden convertir en una pista central en els partits que així ho requereixen; vestidors, lloc per a material, despatx pel fisioterapeuta i un petit despatx per al cos tècnic, comprenen el conjunt d’instal·lacions físiques. És a Valldoreix on es desenvolupa sempre la competició, compartint altres espais per a les sessions d’entrenament setmanals:

Pavelló Valldoreix

C/Brollador, 3

08197 Valldoreix

Sant Cugat del Vallès (Barcelona)

Pavelló Valldoreix

Pavelló ZEM La Guinardera

Av. De la Guinardera

08174 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

Pavelló ZEM La Guinardera

Pavelló ZEM Rambla del Celler

Rambla del Celler, s/n

08172 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

Pavelló ZEM Rambla del Celler

Escola La Floresta

Camí de Can Pagan, s/n

08198 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

Escola La Floresta

CAR

Av. Alcalde Barnils, 3-5

08174 Sant Cugat del Vallès

(Barcelona)

CAR

Inscripcions

Vòlei Federat

Les inscripcions per a la temporada següent s’obren cap al mes de maig per a que totes les jugadores que ja formen part del club i volen continuar, renovin la seva inscripció complimentant el formulari que s’habilitarà.

 

L’accés de noves jugadores en categoria infantil també requereix inscripció que es formalitzarà quan siguin avisades des del Club.

 

Per accedir al club noves jugadores d’altres categories no podran fer directament inscripció sinó que hauran de remetre un correu a:

 

administracio@cvsantcugat.com

 

acreditant el seu interès per entrar al club i exposant la seva experiència prèvia de voleibol. Des del Club es valorarà la seva petició i, si escau, la necessitat de realitzar una prova.

Vòlei Escolar

A través de l’Oficina Municipal d’Esports per a Tothom (OMET) de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, el Club Voleibol Sant Cugat col·labora en un programa de difusió del voleibol en edat escolar en totes les escoles de la ciutat, dirigida a aconseguir una correcta formació i pràctica esportiva en funció de l’edat. Aquests equips benjamins i alevins participen en els jocs escolars del Vallès. El Club aporta bona part d’aquests monitors i també el Coordinador de tot el vòlei escolar (per la temporada 2018-19 és en Joshua Pérez).

 

Alhora, i per aquelles escoles que no disposen de prou nombre per a fer un equip, el Club disposa de diversos equips anomenats “Centre Obert”, que d’igual manera que les escoles, s’inscriuen i competeixen en la lliga escolar. Enguany disposem de 4 equips de Centre Obert.

 

Les convocatòries per a la incorporació de noves jugadores als equips de Centre Obert són obertes a tots aquells alumnes que vulguin fer voleibol i que a la seva escola no tinguin equip o jugadores que estiguin escolaritzades fora de Sant Cugat.

Equips Centre Obert

Els entrenaments s’iniciaran a principis d’octubre de 2018 i finalitzaran a mitjans de juny de 2019.

 

Hi ha definides dues seus, anomenades una a Sant Cugat ZEM Rambla Celler (Pav III) / Gimnàs Escola Joan Maragall (nucli urbà de Sant Cugat) i l’altra al Pavelló de Voleibol de Valldoreix amb els següents horaris:

ZEM Rambla Celler (Pav III) / Escola Joan Maragall 3r i 4t (Benjamí) i 5è i 6è (Aleví): Dimecres (Pav III) de 17’30 a 19h i divendres (gimnàs Joan Maragall) de 18 a 19’30h.

Pavelló de Voleibol de Valldoreix 3r i 4t (Benjamí) i 5è i 6è (Aleví) 
Dimarts i dijous – de 18 a 19’30h.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies